Stanislav Hlinovský

(1924-1994)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)

    Položka č.: 246749

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 16:04

    litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Ulička

    Položka č.: 225433

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:46

    litografie, 1962, 9,8 x 6,8 cm, sign. PD Hlinovský, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)