Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Blondýnka
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:09
litografie, 1978, 33,5 x 18 cm, sign. PD Soukup 76, autorský tisk, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)