Josef Kos
(1932-2016)
Pohled na hrad Loket
No.: 282650Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 09. 09. 2024 18:28
litografie, 31,5 x 43 cm, sign. PD J. Kos, č. 162/200, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)