Josef Kos
(1932-2016)
Pohled na hrad Loket
Položka č.: 282650Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:28
litografie, 31,5 x 43 cm, sign. PD J. Kos, č. 162/200, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU - Sdružení výtvarných umělců Vysočiny
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)