Pecháček
Staročeská chalupa
Položka č.: 855Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 13:56
tuš, akvarel, papír, 28,5 x 41 cm, sign. PD Pecháček, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Staročeská chalupa
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)