Jiří Lacina

(1934-2004)

  • Jiří Lacina

    (1934-2004)

    Kytice ´80

    Položka č.: 269268

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:51

    litografie, 1980, 29,1 x 19,8 cm, sign. DU Lacina 80, 21916, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)