Jiří Lacina
(1934-2004)
Kytice ´80
Položka č.: 269268Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:51
litografie, 1980, 29,1 x 19,8 cm, sign. DU Lacina 80, 21916, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)