Tomáš Šrámek
(1885-?)
Horská krajina
No.: 282831Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:37
olej, sololit, 33,7 x 47,5 cm, sign. PD Šrámek, rám, oděrky na rámu , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)