Tomáš Šrámek
(1885-?)
Horská krajina
Položka č.: 282831Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:37
olej, sololit, 33,7 x 47,5 cm, sign. PD Šrámek, rám, oděrky na rámu , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák A. Němejce, J. Minaříka, F. Engelmüllera a K. Rausche
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)