Tereza Kučerová
(1964)
Vlajka
Položka č.: 282429Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:46
litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 41/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Tereza Kučerová
(1964)
Přelet
Položka č.: 282430Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:48
litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 39/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)