Tereza Kučerová

(1964)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Vlajka

    Položka č.: 282429

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:46

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 41/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Přelet

    Položka č.: 282430

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:48

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 39/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)