Leopold Parma
(1891-1968)
Valašská krajina
Položka č.: 274166Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:04
dřevoryt, 29,5 x 35 cm, sign. PD LParma, rám, zašpiněný, lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)