Leopold Parma

(1891-1968)

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    Valašská krajina

    Položka č.: 274166

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:04

    dřevoryt, 29,5 x 35 cm, sign. PD LParma, rám, zašpiněný, lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)