Jaroslav Štika
(1906-1940)
Tanečnice
No.: 278515Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 23. 07. 2024 17:02
litografie, 1937, 19,1 x 13,5 cm, značeno v desce , papír zažloutlý, na papíru drobné žluté skvrnky, po okrajích papíru stopy od vody, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 250 CZK (11 €)