Blanka Velová
Lodička
No.: 828Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 19:16
tuš, akvarel, papír, 41,9 x 29,5 cm, sign. PD Blanka Velová, papírová pasparta, papírová pasparta ohmataná, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 950 CZK (40 €)