Blanka Velová

  • Blanka Velová

    Lodička

    No.: 828

    Auction price: 950 CZK (40 €)

    Planned termination: 17. 12. 2024 19:16

    tuš, akvarel, papír, 41,9 x 29,5 cm, sign. PD Blanka Velová, papírová pasparta, papírová pasparta ohmataná, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 950 CZK (40 €)