Marie Prušová

  • Marie Průšová

    Červánková

    Položka č.: 240830

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:28

    litografie, 17 x 10 cm, sign. PD Průšová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Chavana na École des Beaux-Arts v Muhlhouse ve Francii

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)