František Peterka
(1920-2007)
Opařany
Položka č.: 282661Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:39
litografie, 19 x 30 cm, sign. PD F. Peter., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)