Soňa Schwarzová
Interiér II. (Z cyklu Bohnice - léčebna)
No.: 282309Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:39
lept, akvatinta, 1982, 24,5 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 82, autorský tisk, v rozích mimo tisk mírně zažloutlý papír
Current price: 250 CZK (11 €)
Soňa Schwarzová
V nemocnici
No.: 282308Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:40
lept, akvatinta, 1982, 28 x 21,5 cm, sign. PD Soňa Schwarzová 82, autorský tisk, na zadní straně popis autorky, lehce zašpiněný a pokrčený papír
Current price: 300 CZK (13 €)
Soňa Schwarzová
Pohřeb
No.: 282307Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:41
lept, akvatinta, 1987, 28,7 x 22,3 cm, sign. PD S. Schwarzová 87, autorský tisk, při horním okraji lehce zašpiněný papír
Current price: 300 CZK (13 €)
Soňa Schwarzová
Spící žena
No.: 282310Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:42
olej, plátno, 27,2 x 34,2 cm, chybí blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)