Josef Říha
(1910-1986)
Položka č.: 264769Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:39
litografie, 1964, 15,6 x 11,8 cm, sign. PD J. Říha 64, č. 94/200, skvrnka na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)