Toyohara Chicanobu
(1838-1912)
Příprava na vstup do Chitoba paláce v době Tokugawa (diptych)
Položka č.: 528Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:25
dřevoryt, 35,5 x 24 a 36 x 24 cm, značeno LD, rám, zejména v horní části diptychu nahnědlé flíčky, grafika zašlá, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Toyohara Chicanobu
(1838-1912)
Ženy v paláci Chikoda (triptych)
Položka č.: 529Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:26
dřevořez, 36,3 x 23,4 - 24,8 cm, nalepeno na černém papíru, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)