Ivan Ouhel

(1945-2021)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    tempera, voskové tužky, papír, arabská guma, 1993, 70,5 x 89 cm, sign. DU I. Ouhel 93, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    pastel, akvarel, papír, 1998, 91 x 62 cm, sign. DU I. Ouhel 98, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Hnízdo

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    olej, akvarel, papír, 1998, 58,5 x 42 cm, sign. LD I. Ouhel 98, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    kvaš, ruční papír, 1996, 59 x 41,5 cm, sign. DU I. Ouhel 96, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)