Aleš Lamr

(1943-2024)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Cherubín

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1983, 31 x 22,3 cm, sign. DU A. Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Lunatici

    Položka č.: 10

    akvarel, tuš, papír, 1983, 23 x 19 cm, sign. DU Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Keyx a Alkyone

    Položka č.: 11

    akvarel, tuš, papír, 1987, 29,5 x 20,5 cm, PD monogr. A. L. 87, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Komiks

    Položka č.: 12

    akvarel, tuš, papír, 1984, 31 x 22,5 cm, sign. DU A. Lamr 84, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Socha

    Položka č.: 13

    akvarel, papír, 1992, 31 x 23 cm, sign. DU A. Lamr 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Vzácný kámen

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    litografie, 1991, 54 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 41/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Odvalený kámen

    Položka č.: 38

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Getsemanská zahrada

    Položka č.: 39

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Posel

    Položka č.: 40

    litografie, 1991, 72 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 29/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Houpačka

    Položka č.: 41

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    ... I učinil hvězdy...

    Položka č.: 42

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Dva až tři

    Položka č.: 43