Aleš Lamr
(1943-2024)
Cherubín
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Ukončení prvního podání: 26. 09. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 1983, 31 x 22,3 cm, sign. DU A. Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Lunatici
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
akvarel, tuš, papír, 1983, 23 x 19 cm, sign. DU Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Keyx a Alkyone
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
akvarel, tuš, papír, 1987, 29,5 x 20,5 cm, PD monogr. A. L. 87, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Komiks
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
akvarel, tuš, papír, 1984, 31 x 22,5 cm, sign. DU A. Lamr 84, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Socha
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
akvarel, papír, 1992, 31 x 23 cm, sign. DU A. Lamr 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Vzácný kámen
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 1991, 54 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 41/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Odvalený kámen
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Getsemanská zahrada
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Posel
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 1991, 72 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 29/100, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Houpačka
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
... I učinil hvězdy...
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Dva až tři
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)