Zbyněk Kočí Kreslený humor

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Dlážděná.

  • Zbyněk Kočí

    Kam jdeš, troubo!

    No.: 1

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:30

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 43 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Kam jdeš, troubo! … Vždyť už máme přece všecko…!, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zbyněk Kočí

    Specialita

    No.: 2

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:31

    akvarel, tuš, papír, 1975, 30 x 32 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, text:…Naše specialita?... Čekal jsem na obsluhu přes půl hodiny viďte… No tak to by byla ta nejznámější…, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zbyněk Kočí

    Tanec

    No.: 3

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:32

    tisk, 1975, 12,6 x 14,8 cm, sig. LN Zbyněk K. 15.12.75, výstřižek z novin, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text (tisk): …Dámo…, i když tanec je vaším nejmilejším koníčkem…pak to ještě neznamená, že mne podupáte jako divokej kůň…, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Zbyněk Kočí

    Kapající kohoutek

    No.: 4

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:33

    tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí, text: …Dostal jsem pětku, mami,…spravil jsem S. učitelce kapající kohoutek…, ohnuté rohy, pošpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Do kopce

    No.: 5

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:34

    akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 22,5 cm, sign. PU ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, popsané, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zbyněk Kočí

    Úplně beze slov

    No.: 6

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:35

    akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 19 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi opět srdečně Zbyněk Kočí, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zbyněk Kočí

    Anděl

    No.: 7

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:36

    tuš, papír, 1972, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, zašpíněný papír, ohnutý roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Výstražné trojúhelníky

    No.: 8

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:37

    tuš, papír, 1975, 19 x 30 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: POUZE DNES: Zpětná zrcátka, Výstražné trojúhelníky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Překvapení pod stromeček

    No.: 9

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:38

    tuš, papír, 1973, 22,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Něco exklluzivního co máš jen pod pultem,…má to být pro tebe překvapení,…pod stromeček…, ohnutý roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Bacha na ženský

    No.: 10

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:39

    tuš, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Panu Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: Žensky rafinované klamání tělem, přehunté, natržený roh, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Promiň miláčku

    No.: 11

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:40

    tuš, papír, 26 x 22,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …promiň miláčku, …ale má žena mě tak miluje, že i když je mi nevěrná, tak zásadně jen s těmi, kteří se mi podobají!!, popsané, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Beze slov

    No.: 12

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:41

    tuš, papír, 1972, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Na váze

    No.: 13

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:42

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Těžká váha

    No.: 14

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:43

    tuš, papír, 1972, 24 x 33 cm, sign. PD Zbyněk Kočí 72, přehnuté, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Čtení novin

    No.: 15

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:44

    tuš, papír, 1975, 24 x 25 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Pravydla českého pravopisu

    No.: 16

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:45

    tuš, papír, 1975, 24 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Úplně beze slov

    No.: 17

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:46

    propiska, tužka, papír, 1975, 33 x 45 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, přeložené, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Povoláním tavič

    No.: 18

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:47

    tuš, papír, 22,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Mysllím, synku, že povolání taviče nebude pro tebe to nejvhodnější…, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Tisícovka kapesného

    No.: 19

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:48

    tuš, papír, 33 x 35,5 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K. text: …Mám tu od našich přes tisícovku kapesnýho, takže od tebe vždy odkoupím těch potřebnejch devět věrtelů, abych moh s tebou večer, ven…, potrhané okraje, přehnuté rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Škola

    No.: 20

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:49

    tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD Zbyněk K. , podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Ach dítě, dítě,…co jen s tebou bude, až tady nebudu….., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Proměna

    No.: 21

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:50

    tuš, papír, 33 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbynek Kočí, text: Teprve vojna udělá z člověka správného chlapa!, propíchnuté, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Čekání

    No.: 22

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:51

    tuš, papír, 1974, 30,5 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., text: …Na to, abych o tobě říkala jen to nejlepší, si musíš ještě počkat, Pepíku, ….až budu vdovou…, přeložené, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Tři přání

    No.: 23

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:52

    tuš, papír, 1975, 29,5 x 26 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, text: …Když mě pustíš samotnou na dovolenou…Splním ti tři přání…, popsané, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    MDŽ

    No.: 24

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:53

    tuš, papír, 24 x 33 cm, sign. PD ZK., podepsáno s věnováním: Zdeninně srdečně Zbyněk Kočí, text: …Taky jste dnes od manžela nic nedostala, viďte,…Tak dovolte,…Jen malá pozornost…, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    Výstava samorostů

    No.: 25

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:54

    tuš, papír, 25,5 x 31,5 cm, sign. PD ZK. , zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Zbyněk Kočí

    PF76

    No.: 26

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 01. 08. 2024 17:55

    Current price: 300 CZK (13 €)