• Jiří Slíva

    1000 + 1

    Položka č.: 264855

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:47

    litografie, 10 x 17,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 55/70, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Olga Stárková

    List

    Položka č.: 264761

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:48

    litografie, 17 x 15,5 cm, sign. O. Star., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Olga Stárková

    Žena hrající na housle

    Položka č.: 264760

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:49

    litografie, 16 x 12 cm, sign. PD O. Star, č. 10/100, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Olga Stárková

    Stromová žena II.

    Položka č.: 264759

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:50

    litografie, 15 x 11 cm, sign. PD O. Stár., č. 125/130, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Olga Stárková

    Stromová žena I.

    Položka č.: 264758

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:51

    litografie, 15 x 11 cm, sign. PD O. Stár., č. 21/130, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Olga Stárková

    Rákosí

    Položka č.: 264757

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:52

    litografie, 15,5 x 11 cm, sign. PD O. Stárková , č. 35/90, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Olga Stárková

    Houslisté

    Položka č.: 264755

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:53

    litografie, 2011, 16 x 12 cm, sign. PD O. Stárková 2011, č. 44/100, na zadní straně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Plumlov

    Položka č.: 262784

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:54

    litografie, 1961, 27,5 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 61, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Pocta Zdeňku Sklenářovi

    Položka č.: 282010

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:55

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK

  • Miloš Sum

    (1896-1966)

    Les

    Položka č.: 282693

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:56

    litografie, 1959, 28,8 x 20,5 cm, sign. PD Sum, Vydali přerovští exlibristé r. 1959., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Československo

    Položka č.: 282694

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:57

    lept, suchá jehla, 33 x 24,3 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 77/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Teissig

    (1925)

    Pražský hrad

    Položka č.: 264751

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:58

    serigrafie, 21 x 29,5 cm, značeno Karel Teissig, č. 83/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jana Truksová

    Přístaviště

    Položka č.: 226947

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:59

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Vlach

    Položka č.: 264847

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:00

    litografie, 2000, 25 x 14 cm, sign. PD Vlach 2000, č. 46/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Boháč

    Př. běh v Českých Budějovicích

    Položka č.: 282695

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:01

    tuš, akvarel, papír, 1913, 40 x 57 cm, sign. PD M. Boháč, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Ladislav Čapek

    Podvedený Pantalone

    Položka č.: 180155

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:02

    akvarel, papír, 30,3 x 42 cm, PD posáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Čekárna

    Položka č.: 282696

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:03

    akvarel, tuš, papír, 1945, 25,5 x 35 cm, sign. LD V. Hejna 45, mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Pole

    Položka č.: 282699

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:04

    akvarel, tužka, papír, 45 x 65,7 cm, sign. PD Vlad. Konvička, lehce zažloutlý papír, mírty potrhaný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Květiny

    Položka č.: 282698

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:05

    mastný pastel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Horské údolí

    Položka č.: 282697

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:06

    pastek,akvarel,ruční papír, 30 x 44 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Krahulíková

    Říční život

    Položka č.: 282700

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:07

    akvarel, papír, 33 x 22,5 cm, sign. PD Krahulíková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Václav Mezera

    Stodola

    Položka č.: 282701

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:08

    akvarel, papír, 29,7 x 42 cm, sign. PD Mezara 17/7, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Zámek

    Položka č.: 264789

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:09

    barevné tuše, papír, 1966, 12 x 16 cm, sign. UD Jana 66, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Zámecké písmo

    Položka č.: 264788

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:10

    barevné tuše, papír, 1966, 12 x 16 cm, sign. PD Jana 66, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Podzimní cesta

    Položka č.: 264787

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:11

    akvarel, papír, 29,8 x 21 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Střechy

    Položka č.: 264786

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:12

    akvarel, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Pole

    Položka č.: 264785

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:13

    akvarel, papír, 21 x 29,8 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Krajina před bouřkou

    Položka č.: 264784

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:14

    akvarel, papír, 20,5 x 29,1 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Ranní letní krajina

    Položka č.: 264783

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:15

    akvarel, papír, 1959, 20,5 x 25,5 cm, sign. PD Krahulíková 1959, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Jarní krajina

    Položka č.: 264782

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:16

    akvarel, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)