Naďa Rappensbergerová
Svíce
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:19
litografie, 6,5 x 4 cm, č. 50/55
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Václav Sivko
(1923-1974)
Noční město
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:20
litografie, 1959, 18,5 x 12,7 cm, sign. DU V. Sivko 59, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Matěj Svoboda
Nemravnost
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:21
lept, koláž, 1988, 19,5 x 26 cm, sign. PD Matěj Svoboda 88, č. 63/100, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Miroslav Stuchlík
Strašák
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:22
lept, 1982, 17 x 11 cm, sign. PD M. Stuchlík 82, č. 62/80, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:23
dřevoryt, 1981, 22 x 14,5 cm, sign. J. Grus, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Zdenka Kabátová - Táborská
(1933)
Anděl
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:24
lept, 10,3 x 8,5 cm, sign. PD Z. Kabátová- Táborská, č. 17/50, žákyně prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Alena Laufrová
Ikarův pád
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:25
lept, 11,5 x 7,5 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 4/58, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Ludmila Jiřincová
Květiny
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:26
lept, 9,5 x 8 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Neuwirt
Vodní stvůra
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:27
lept, 11,7 x 7,5 cm, sign. PD Neuwirth, č. 7/50
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Mikeš
Shakespeare - Být či nebýt
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:28
lept, 20,5 x 14,4 cm, sign. Mikeš
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Potopená katedrála
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:29
dřevoryt, 25,5 x 17,5 cm, lehce pomačkaný a natržený dolní okraj, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Černý
Příšera
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:30
lept, 13,5 x 10,5 cm, sign. DU Josef Černý, e. a.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Černý
Nebesa
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:31
lept, 10 x 7,5 cm, sign. DU J. Černý
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Černý
Růže
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:32
lept, 1987, 8 x 14,5 cm, sign. DU J. Černý 87, e. a.
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jindřich Růžička
Církevníci
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:33
1x monotyp, 1x kresba na papírový ubrousek, 1998, 15 x 20,6; 11,5 x 10 cm, sign. PD Růžička 98
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Markéta Králová
Starý strom
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:34
lept, 17,5 x 14 cm, sign. PD M. Králová, č. 62/70, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Eva Sendlerová
(1939)
Náhrobní kámen
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:35
suchá jehla, 1999, 19,5 x 11 cm, sign. PD Eva Sendlerová 99, autorský tisk, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Mocek
Hřbitov
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:36
kombinovaná technika, olej, papír, 22 x 31,5 cm, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Buží muka
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:37
lept, 1942, 9 x 18 cm, z cyklu Žně, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Vladimír Veselý
(1931-2021)
Svatební košile
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:38
litografie, 26 x 17,5 cm, sign. PD Vlad. Veselý 1980
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Různí autoři
Konvolut drobných grafik
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:39
6x různé grafické techniky, od 9,5 x 6 do 30 x 20 cm
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Skalní hrad
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:40
lept, 23 x 17,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Hanáková
Opona
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:41
pastel, papír, 27,5 x 34 cm, horní strana listu mírně utžena cca 1 cm x 2 mm
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Noční běžci
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:42
lept, 1989, 27,5 x 19 cm, sign. PD , č. 2/62
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Schoulená
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:43
lept, 22,5 x 23 cm, sign. PD, E. A.
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Mikeš
William Shakespeare
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:44
kombinovaná technika, tužka, papír; lept, 1981, 7,5 x 6; 7,5 x 6 cm, sign. DU
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Macbeth
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:45
2x lept, 1980, 13 x 9,6; 8,5 x 5,5 cm, sign. vše
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Matěj Svoboda
Strašidelná hostina
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:46
lept, 1984, 18,5 x 25 cm, sign. PD Matěj Svoboda 84, č. 49/100, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen UVU, zakladatel skupiny 68 pod plachtou a skupiny Tolerance, předseda Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 610 CZK (26 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Pavučina
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:47
serigrafie, 1980, 35 x 21,5 cm, sign. PD, autorský tisk
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Martin Salajka
(1981)
Pentagram
Položka č.: 49Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 16:48
litografie, 2023, 47,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2023, č. 11/53, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)