Jan Saudek
120km v hodině
No.: 30Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
Planned termination: 02. 10. 2024 18:29
litografie, 2022, 37,5 x 47 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 23/85
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)