-
Augusta
Borovice u potoku
Položka č.: 279078Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:00
tempera, olej, karton, kolem r. 1922, 45 x 24 cm, sign. PD Augusta, rám, malba místy mírně oprýskaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Zdeňka Burghauserová
(1894-1960)
Dvořákova Chata v lese na Sázavě
Položka č.: 259173Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:01
akvarel, tuš, papír, 1955, 28,5 x 35 cm, sign. PD Burghauserová říjen 55, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daněk
Mýtina
Položka č.: 281839Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:02
olej, sololit, 1975, 26 x 33 cm, sign. LD Daněk 75, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Daníček
Vesnice v krajině
Položka č.: 281851Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:03
olej, plátno, 41,5 x 59 cm, sign. PD Dolfa Daníček, rám, autorem je Rudolf Daníček, podepisoval se Dolfa (Delfín), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fibig
Otava před Pískem, směr Zvíkov
Položka č.: 282456Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:04
olej, karton, 1952, 50 x 70 cm, sign. PD Fibigr, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fibig
Les
Položka č.: 282455Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:05
olej, karton, 1953, 28 x 19,5 cm, sign. PD Fibig 53, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
St. Fischer
Altán
Položka č.: 281830Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:06
olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Podzim
Položka č.: 263711Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:07
akvarel, papír, 29,7 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Na kraji lesa
Položka č.: 263712Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:08
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, mírně zohýbaný okraj, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Podzimní les
Položka č.: 263713Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:09
akvarel, papír, 29,8 x 44 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Hejkrlík
Podzim v lese
Položka č.: 263714Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:10
akvarel, tuš, papír, 26 x 39,5 cm, sign. LD Hejkrlík, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Střechy domů
Položka č.: 213122Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:11
akvarel, papír, 1970, 31,7 x 41,2 cm, sign. PD F. Holeček 1970, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Rumburk ze Zboží
Položka č.: 213120Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:12
akvarel, papír, 1961, 31,5 x 43,2 cm, sign. PD F. Holeček 1961, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Krábčice u Jaroměře
Položka č.: 259136Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:13
akvarel, papír, 1936, 28 x 27,2 cm, na zadní straně popsáno, při levém okraji mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Krajina
Položka č.: 259135Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:14
akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, levý dolní roh odtržený, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Holeček
Pod Zvolí u Jaroměře
Položka č.: 259134Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:15
akvarel, papír, 24 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Holešínský
(1917-1984)
Chrám svaté Barbory v Kutné Hoře
Položka č.: 280946Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:16
tempera, sololit, 33 x 42 cm, sign. Na zadní straně Holešínský, rám, Zašlá barva, mírně popraskaná, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Hosperger
(1891-1984)
Popradské pleso
Položka č.: 282500Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:17
akvarel, papír, 23 x 17 cm, sign. na zadní straně, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brucknera na Akademii v Mnichově
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hrabák
Stavení v lese
Položka č.: 281826Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:18
olej, karton, 27,5 x 17,8 cm, sign. PD Hrabák, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. K. Chodský
Podzimní alej
Položka č.: 282457Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:19
olej, plátno, 1921, 72 x 93 cm, sign. LD B. K. Chodský 1921, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
O. Ježek
Krajina
Položka č.: 281825Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:20
olej, deska, 1945, 24,5 x 38,5 cm, sign. LD O. Ježek 45, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klíma
Krajina se snopy
Položka č.: 278967Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:21
olej, plátno, 38 x 47,5 cm, sign. LD Klíma, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ella Malíková
(1927)
Pramice na jezeře
Položka č.: 281855Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:22
olej, plátno, 1961, 50,5 x 68,5 cm, sign. PD E Malíková 61, rám, Absolventka reálného gymnázia v Nymburce, Vysoké školy technické, obor architektura a Pedagogické fakulty UK Praha, obor výtvarná výchova, deskriptivní geometrie a matematika. Pedagožka výtvarné výchovy gymnázia v Českém Brodě, Poděbra…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Minařík?
Chalupa u potoka
Položka č.: 281801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:23
olej, karton, 40 x 49 cm, sign. PD Minařík, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Moudřich
Letní krajina
Položka č.: 259191Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:24
olej, karton, 29 x 39 cm, sign. LD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Moudřich
Pcherská kaplička
Položka č.: 259190Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:25
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina s poli
Položka č.: 282458Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:26
olej, sololit, 36 x 44,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Cesta krajinou
Položka č.: 281913Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:27
pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Meandr řeky
Položka č.: 281912Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:28
tempera, karton, 34 x 49 cm, sign. PD, rám, odřený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Podzimní krajina
Položka č.: 282459Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:29
olej, sololit, 30 x 44 cm, monogr. PD AK, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO