-
Neznámý autor
Berchtesgarden
Položka č.: 734Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:51
olej, karton, 38 x 51 cm, malba zachycuje oblast v bavorských Alpách kde stálo známé Hitlerovo Orlí hnízdo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Rozbouřené moře
Položka č.: 735Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:52
olej, karton, 27,5 x 39 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
Neznámý autor
Indický motiv
Položka č.: 736Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:53
malba na hedvábí, 34,5 x 21 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Indonéský motiv
Položka č.: 737Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:54
tuš, tempera, zlato, papír, 21 x 34,5 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pivoňky
Položka č.: 738Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:55
olej, sololit, 40 x 34,2 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mona Lisa
Položka č.: 739Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:56
olej, plátno, 70 x 50 cm, klínový rám, soudobá malířská reprodukce slavné Leonardovy malby vzniklé v letech 1503-19, portrétu Lisy del Giocondo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata
Položka č.: 740Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:57
rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dobytí Bastily
Položka č.: 741Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:58
rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Heraldické znamení
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:59
podmalba na skle, 25 x 20 cm, rám, dole text: Zur Inbetriebnahme der Linotype Fotosatzanlage bei M S R n.p., Praha, Berthold a Stempel, Wien, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Samurajové
Položka č.: 743Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:00
japonský dřevoryt, 25,5 x 18,5 cm, soutisk dvou starých japonských dřevorytů na hedvábném papíře, PN značeno razítky tiskařské dílny, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupy
Položka č.: 744Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:01
olej, karton, 29,5 x 49 cm, rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Konvolut dvou čínských akvarelů
Položka č.: 745Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:02
akvarel, 30,3 x 24,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pohled na Pražský hrad a Karlův most
Položka č.: 945Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:22
akvarel, papír, 1978, 52 x 31 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Svatá Magdaléna
Položka č.: 950Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:27
podmalba na skle, 29 x 18,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Býk
Položka č.: 269852Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:22
litografie, 28,5 x 43,5 cm, papír Pannekoek Holland, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Tři dívky s růžovými rty
Položka č.: 257724Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:12
tužka, pastel, papír, 24,3 x 16,1 cm
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dipsacus silvester
Položka č.: 209377Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:13
tuš, papír, 45 x 16,7 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Sevilla
Položka č.: 282738Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:14
tužka, papír, 24,5 x 39,5 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Pověz mi holátko...
Položka č.: 257739Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:18
knižní litografie, 19 x 14 cm, při horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přicházející
Položka č.: 257849Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:19
linoryt, 6,9 x 7,7 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žehnající
Položka č.: 257848Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:20
linoryt, 4,1 x 6,9 cm, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Narození
Položka č.: 257847Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:21
linoryt, 4,3 x 6,8 cm, autorský tisk, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Večeře v Emauzích
Položka č.: 257846Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:22
linoryt, 4,3 x 6,9 cm, ušpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Boj a pád
Položka č.: 257845Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:23
lept, 6,3 x 11,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena v červeném kimonu
Položka č.: 282823Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:45
dřevoryt, 35,2 x 22,2 cm, na několika místech proděravělý papír, podél pravého okraje pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Shunga
Položka č.: 282826Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:46
dřevoryt, 18,8 x 21,8 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena s vějířem
Položka č.: 282822Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:47
dřevoryt, 30,8 x 22,8 cm, na několika místech proděravělý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Žena s květinami ve vlasech
Položka č.: 282821Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:48
dřevoryt, 34,5 x 23,7 cm, při okrajích mírně pomačkaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chaloupky v zimě
Položka č.: 269425Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:26
olej, dřevo, 20 x 25,5 cm, rám, na malbě je znatelná krakelace, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Domek u řeky
Položka č.: 267425Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:27
olej, plátno, 11,5 x 25 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO