Karel Vodák
(1923-2000)
A. Jirout děkuje
No.: 282197Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 03. 07. 2024 15:56
suchá jehla, akvarel, 1959, 12,1 x 7,2 cm, sign. DU Vodák 59, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)