Jan Kavan
Torzo aktu
No.: 274038Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 15:02
lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU JKavan 94, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Kavan
Hlava ryba
No.: 281195Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 16:16
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Kavan
Postavy
No.: 281196Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 16:18
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Kavan
Masky
No.: 281197Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 16:20
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Kavan
Maska
No.: 281198Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 01. 07. 2024 16:22
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Kavan
Sova
No.: 278838Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 02. 07. 2024 14:30
litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Kavan
Za volantem
No.: 282303Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:23
lept, 1982, 19 x 12,2 cm, sign. DU Jan Kavam 82, č. 85/200, DU slepotiskové razítko, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 500 CZK (21 €)