-
Jan Kavan
(1947)
Profil dívky se zvířaty
No.: 33Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 14:32
litografie, 1983, 8 x 7 cm, sign. DU J. Kavan 83, č. 17/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Jan Kavan
(1947)
PF 2001
No.: 477Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 19:48
litografie, 2000, 10 x 7,3 cm, sign. DU J. Kavan, č. 67/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Jan Kavan
(1947)
Sváteční skříň (PF 94)
No.: 13Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:30
litografie, 1993, 11 x 7,2 cm, sign. DU Jkavan 93, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
-
Jan Kavan
(1947)
Sova
No.: 278838Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2024 14:30
litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
No.: 281198Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 16:22
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kavan
(1947)
Masky
No.: 281197Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 16:20
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kavan
(1947)
Postavy
No.: 281196Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 16:18
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava ryba
No.: 281195Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 16:16
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kavan
(1947)
Torzo aktu
No.: 274038Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2024 15:02
lept, 1994, 16 x 12 cm, sign. DU JKavan 94, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kavan
(1947)
Karel IV.
No.: 269006Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2024 18:21
litografie, 2015, 11 x 7 cm, sign. DU J. Kavan, rám, č. 29/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Jan Kavan
(1947)
Rozbité sochy
No.: 280256Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 01. 2024 18:15
litografie, 11,3 x 7 cm, sign. PD Kavan Jaroslav, 163/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
-
Jan Kavan
(1947)
Žena s obrazem
No.: 278085Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 09. 2023 18:41
lept, 1996, 12 x 7 cm, sign. DU Jan Kavan 96, č. 77/150, Účastníkům XXVI. Mezinárodního kongresu F.I.S.A.E. v Chrudimi 1996 věnuje spolek sběratelů a přátel exlibris v Praze, bylo vydáno 150 výtisků, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids