-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrozny
Položka č.: 598Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:35
dřevoryt, 22,7 x 31 cm, sign. DU V Komárek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Žena, Dvojice (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 597Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:34
suchá jehla, 16,2 x 10,6, 14,4 x 10,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 42/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Listopad
Položka č.: 596Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:33
suchá jehla, 1997, 16 x 11,5 cm, sign. DU V. Komárek, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Vězeň
Položka č.: 595Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:32
suchá jehla, 19,9 x 14,1 cm, sign. DU VKomárek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Houslista,Tři sklenice (konvolut dvou grafik)
Položka č.: 594Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:31
dřevoryt, 19,8 x 9, 16,9 x 8 cm, sign. PD VKomárek, sign. PD VKomárek, č. 45/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Muž před staženou žaluzií
Položka č.: 593Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 12:30
suchá jehla, 19,7 x 14,4 cm, sign. DU VKomárek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Zátiší s květinami a zrcadlem
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 72.000 CZK (3.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, 1984, 69 x 88 cm, sign. PD V. Komárek 84, rám, Vladimír Komárek je svým okolím často označován za vypravěče. Jeho obrazy nejsou pouhou výpovědí, ale i příběhem samotným. Nesou si v sobě melancholickou lyričnost a poetičnost. Svojí tvorbou navazuje na slávu českého poetismu a imaginace,…
Aktuální cena: 72.000 CZK (3.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Vila
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:40
suchá jehla, 8,5 x 6,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Objetí
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2024 14:39
suchá jehla, 9 x 8,3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 1.250 CZK (53 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:47
litografie, 35 x 47 cm, sign. PD V. Komárek 93, rám, č. 3/100, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.350 CZK (57 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Konvolut drobných grafik (PF, Ex libris,...)
Položka č.: 562Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 11:53
7x grafický list, sign. vše, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Konvalinky
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:23
dřevoryt, 1977, 21 x 15,5 cm, sign. DU V Komárek 77, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:21
suchá jehla, 1980, 22,5 x 14,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Akt
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:21
suchá jehla, 14,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ptáci
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:16
suchá jehla, 1980, 22,5 x 11,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Okno
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:14
tužka, papír, 21 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Maska
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:13
dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD V. Komárek, č. 106/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:01
litografie, 16 x 8,5 cm, sign. DU V. Komárek, č. 159/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Zátiší s knihou a pohárem
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
olej, sololit, 39,5 x 60 cm, sign. DU V. Komárek, rám, dílo významného českého autora, který na sebe ve druhé polovině 20. století upozornil neopakovatelně poetickou atmosférou svých děl. Jeho doménou se stala zátiší a lyrické krajiny, nejčastěji pozorované zpoza okna, žák prof. K. Mináře na AVU v P…
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Housle, Lampa, Pražský Hrad
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
3 x lept, 11,5 x 7,2; 11 x 7,5; 12,5 x 10 cm, sign. V. Komárek, č. 14/50; 10/100, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrdličky (PF 1983)
Položka č.: 654Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:45
litografie, sign. PD V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ruce
Položka č.: 653Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:44
litografie, 12 x 6 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ruce za hlavou (PF)
Položka č.: 652Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:43
litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
P.F. 1983 Dr. Ivan Hrdina
Položka č.: 332Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:38
dřevořez, 1982, 9,2 x 8,7 cm, sign. PD VKomárek, 3/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1982 Dr Ivan Hrdina
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:37
dřevořez, 1981, 9,1 x 8,2 cm, sign. PD VKomárek, 7/200, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
PF 1995 Ludmila Bočková
Položka č.: 362Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:36
dřevoryt, 1994, 10, x 20 cm, sign DU V.Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Pamětní list k narozeninám Vladimíra Komárka
Položka č.: 256Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, k sedmdesátým narozeninám Vladimíra Komárka vydal s jeho suchou jehlou v počtu sedmdesáti číslovaných výtisků Ivan Hrdina, č. 39/70, formát A4, grafika signována, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
K.H. Mácha: Máj
Položka č.: 184Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 7x signovanými suchými jehlami, obálka reliéfní tisk V. Komárek, úprava L. Rusek, suché jehly vytiskl J. Mauler, vyd. PNP a Spolek českých bibliofilů, Praha 1981, ex. 170 , ruční velkolosinský papír, volné listy v pův. obálce, ochr. pouzdro, výborný stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof.…
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrušky
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
dřevoryt, 21,5 x 15 cm, sign. PD V. Komárek, č. 13/55, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Zátiší
Položka č.: 280172Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2024 14:52
suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 89/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO