Karol Baron
(1939-2004)
Bytost III
Položka č.: 135Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign PD Baron 1996 Bratislava., rám, předloha ke knize aforismů Róberta Gála. Kresba od Karola Barona zobrazuje surrealistickou postavu s bizarní kombinací anatomických a fantastických prvků. Dominantní jsou velké oči, výrazný růžový jazyk a různé organické tvary, kte…
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost I
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign. LD Baron - 1996 Bratislava., rám, obrázky Karola Barona z roku 1996 jsou ze série ilustrací k aforistickým textům slovenského autora Róberta Gála pro vydavatelství GplusG. Projekt dvou knížek aforismů se v GplusG nakonec realizoval (1997, 1998), ale na Gálovo př…
Karol Baron
(1939-2004)
Utajené sny
Položka č.: 264Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvarel, papír, 1975, 30,5 x 43 cm, sign. LD Baron 1975, žák prof. P. Matejky a D. Millyho na VŠVU v Bratislavě, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu