Max Švabinský
Květinový motiv
No.: 192Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
litografie, 28 x 22 cm, sign. PD M Švabinský, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Max Švabinský
Bedřich Smetena
No.: 42Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:41
dřevoryt, 31 x 26 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, č. 196/200
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids