Jiří Bouda
(1934-2015)studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou a užitou grafikou; ilustrace jsou populárně naučného charakteru s dopravní tematikou (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998; internet)
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pětadvacítka
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 16:05
litografie, 1984, 14,8 x 31,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 84, č. 62/120, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Náměstí
Položka č.: 577Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 11:15
litografie, 2011, 19 x 15 cm, sign. DU Jiří Bouda 11, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pocta Ing. Gelsdörfovi
Položka č.: 211Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
litografie, 1995, 14,5 x 44 cm, sign. PD Jiří Bouda 95, pasparta, č. 104/170, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 3 000 - 4 000 Kč CZK
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Železnice v zimě
Položka č.: 383Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:03
litografie, 2002, 37,8 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 02, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Noční nádraží
Položka č.: 386Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:03
litografie, 2005, 38,5 x 28 cm, sign. PD Jiří Bouda 05, a. t., studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Nádraží (kancelář)
Položka č.: 387Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
litografie, 36 x 31 cm, sign. PD Jiří Bouda 97, a. t., studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ledečko PF 1975 Vilém Šmidt
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:11
litografie, 1974, 7,6 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Bouda, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Novoměstská radnice
Položka č.: 260Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:02
litografie, 1992, 14,7 x 8 cm, sign. UD Jiří Bouda 92, PF 1993 Miloslav Janča, lehce pomačkáno ve spodní části, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Josef Ryant
Položka č.: 280695Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 15:58
litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Čertovka
Položka č.: 278995Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2024 15:32
litografie, 1975, 11,9 x 8,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Muzeum v Opavě
Položka č.: 280708Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:46
litografie, 1997, 19,8 x 16,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Tábořiště
Položka č.: 280707Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:44
litografie, 1992, 20,3 x 15,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 92, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Bertramka
Položka č.: 280704Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:44
litografie, 1991, 7,6 x 15 cm, sign. PD Jiří Bouda 91, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kostel Narození Panny Marie v Písku
Položka č.: 280706Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:42
litografie, 1972, 22,3 x 15,6 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 1.320 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Chodovská tvrz
Položka č.: 280705Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:40
litografie, 2004, 7,4 x 12,8 cm, sign. DU Jiří Bouda 04, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pohled na Strahovský klášter
Položka č.: 280703Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:39
litografie, 1999, 6,6 x 15,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 99, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Marika Debelger
Položka č.: 280702Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:37
litografie, 1988, 10,3 x 7,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Karlův most
Položka č.: 280701Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:32
litografie, 1998, 8,3 x 12,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 98, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pomník Josefa Mánesa
Položka č.: 280700Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:30
litografie, 1983, 13 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
PF 1973
Položka č.: 280699Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:28
litografie, 1972, 12,8 x 8,9 cm, sign. PD Jiří Bouda 72, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Betlém
Položka č.: 280698Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:26
litografie, 1979, 7,2 x 14 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Zasněžená chalupa
Položka č.: 280697Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:24
litografie, 1988, 10,3 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Záložka
Položka č.: 280694Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:21
litografie, 4 x 6,2 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Motorová lokomotiva
Položka č.: 280692Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:17
litografie, 1996, 9,2 x 17,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 96, č. 92/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
2x Exlibris Marie Mazáčová
Položka č.: 280693Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:16
litografie, 1985; 1988, 10,2 x 4,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 85, 88, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kontejnerový vlak
Položka č.: 280691Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:12
litografie, 2009, 5,2 x 24 cm, sign. PD Jiří Bouda 09, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Malá šlechtična
Položka č.: 280690Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:10
litografie, 2009, 6,8 x 21,1 cm, sign. DU Jiří Bouda 09, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Náprstkovo muzeum
Položka č.: 221862Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:32
mědirytina, 1997, 14,5 x 9,8 cm, sign. DU Jiří Bouda 97, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris MUDr. Marie Klímková
Položka č.: 279404Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 15:10
litografie, 1977, 6,7 x 5,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 78, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ledečko na Sázavě
Položka č.: 278883Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:40
litografie, 1974, 8 x 20,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 74, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu