Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Na stadióně
Položka č.: 218492Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:56
rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
J. Thomson
Cuvier
Položka č.: 246873Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:57
mědirytina, 13,9 x 10,6 cm, značeno DU Engraved by J. Thomson from an original Drawing in the possesion of the Baroness Cuvier at Paris, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Joseph Trentsensky
(1793-1839)
Bataillen - Stücke
Položka č.: 243174Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:58
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
více autorů
Podpisy cyklistů týmu Inter Bratislava
Položka č.: 282555Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:59
kalendář, 1976, 19,5 x 47,5 cm, 10 x podpis na kalendáři pro rok 1976 a 1977, foto L. Bielik, několikrát přeloženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
R. Woodman
Cardinal Richelieu
Položka č.: 267250Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 18:00
mědirytina, 12,6 x 10,1 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman, mírně zažloutlý papír, LN při okraji papíru hnědá skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
R. Woodman
Bossuet
Položka č.: 242939Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 18:01
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman from the original Pioture by H. Higand in the Collection of the Institute of France, papír mírně zašpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)