Jiří Slíva
Jiří Slíva
Kafkaktus
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2024 15:00
olej, plátno, 48,5 x 38,5 cm, sign. PD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Odhadní cena: 70 000 - 85 000 CZK
Jiří Slíva
Kafkafe
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)
akryl, 39,5 x 30 cm, sign. PD Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Odhadní cena: 60 000 - 70 000 CZK
Jiří Slíva
Zámek Proměna
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
akryl, plátno, 2024, 40 x 19,5 cm, sign. PD Slíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Odhadní cena: 48 000 - 58 000 CZK
Jiří Slíva
Bambino di Kafka
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)
kresba, 2018, 29,5 x 21 cm, sign. PD Slíva, rám, Jiří Slíva je český kreslíř, grafik, ilustrátor a humorista. Vystudoval VŠE v Praze, avšak od roku 1979 se živí pouze kreslením. Kromě výtvarného umění se věnuje i hudbě, skládá texty a píše básně. Má za sebou řadu samostatných výstav v Česku i zahran…
Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)
Odhadní cena: 14 000 - 16 000 CZK
Jiří Slíva
Grappamobil
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:36
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Slíva
Kobylkabriolet
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:35
Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)
Jiří Slíva
Kafkabriolet
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:32
litografie, 2020, 24 x 43 cm, sign. LD Jiří Slíva, A. T. VII/XXX, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)
Jiří Slíva
Už jsi mě četl?
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 20:40
litografie, 42 x 31 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 23/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Jiří Slíva
Bohemian Pride
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 20:32
litografie, 30 x 40,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 22/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Jiří Slíva
Ceci n est pas
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 20:30
kresba, 28,7 x 39,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
Jiří Slíva
Republique Kafkasque
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 20:25
kresba, akvarel, 2018, 25,5 x 19 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Jiří Slíva
Normal Genial
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 20:18
akryl, plátno, 50 x 39,5 cm, sign. PD Slíva, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Jiří Slíva
Franz Kafka kouká z vln
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 20:10
lept, 28,6 x 23,2 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 13/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Jiří Slíva
Kafka, Golem, Švejk
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 20:06
litografie , 25 x 33 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, č. 26/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Jiří Slíva
Úplněkafka
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 20:05
litografie , 42,8 x 31,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 6/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Jiří Slíva
Kafka-Sky Prague Hommage á Magritte
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 20:04
litografie , 43 x 31,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 5/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Jiří Slíva
I dreamed I was Kafka
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 20:01
litografie, 32 x 42,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 8/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
Jiří Slíva
Franz Kafka Blues
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2024 20:00
litografie, 32 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Slíva , rám, č. 9/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Jiří Slíva
Jazz /Miles Davis/
Položka č.: 789Vyvolávací cena: 5.300 CZK (221 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:51
Aktuální cena: 5.300 CZK (221 €)
Jiří Slíva
Tour de Beaujolais
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:50
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Jiří Slíva
Tabacco Road
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 16:52
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Jiří Slíva
Kafe avantgard
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 16:50
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Jiří Slíva
Intimissimo
Položka č.: 183Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:29
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Jiří Slíva
Cyklošnek
Položka č.: 182Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:28
Jiří Slíva
Cofee time
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:27
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Jiří Slíva
Grand Café de Pisa
Položka č.: 180Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:26
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Jiří Slíva
Anděl s paragrafy
Položka č.: 178Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:24
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Jiří Slíva
Café service
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:34
Jiří Slíva
Belvedere
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 15:09
litografie, 42 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 20/45, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Jiří Slíva
Dva čápi
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00