-
Karel Musil
Kozoroh
Položka č.: 262305Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:19
lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce DU Exl D.V., uprostřed horního okraje malá skvrnka - pravděpodobně od tiskací barvy - nezasahuje do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy
Položka č.: 282552Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:20
katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na Vltavu
Položka č.: 280296Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:21
litografie, 1989, 32,2 x 20,5 cm, sign DU, 17/200, při okrajích mírně ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lokomotiva
Položka č.: 270428Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:22
litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina s rybníkem
Položka č.: 270441Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:23
akvarel, tuš, papír, 1994, 28 x 41 cm, sign. PD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Abstrakce
Položka č.: 245305Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:24
černá pastelka na papíře, 21 x 29 cm, při spodním okraji nepatrně natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930-1999)
Sopka- Mám už takový temperament
Položka č.: 261067Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:25
tuš na papíře, 7,5 x 6,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, popsáno autorem na přední straně 4cm, LN, Jiří Pařík, Sopka- Mám už takový temperament, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Pařík
(1930)
Tvář
Položka č.: 225215Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:26
tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Polcar
(1947)
Spirála
Položka č.: 245885Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:27
tisk, 16,7 x 12,3 cm, sign. PD Polcar, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a V. Menšíka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, člen Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
F. Purghart
Lesní cesta
Položka č.: 258453Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:28
tužka, papír, 1925, 12 x 17,5 cm, sign. PD F. P 25, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Zasněžené domy
Položka č.: 249519Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:29
litografie, 14,5 x 17,4 cm, sign. PD jana Reinerová, č. 118/160, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michael Rittstein
(1949)
Lahkým krokom
Položka č.: 249510Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:30
tisk, plakát, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Rybníček
Jezero v lese
Položka č.: 240799Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:31
olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD R. Rybníček, rám, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Joska Skalník
(1948)
Situace s podpisem autora
Položka č.: 260920Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:32
tisk, plakát, formát A1 cm, DU sign. Joska Skalník, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
Kompozice III
Položka č.: 255316Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:33
lept, kombinovaná technika, papír, 29 x 34,4 cm, sign PD B. Soukup, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
Kompozice II
Položka č.: 255315Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:34
lept, kombinovaná technika, papír, 27,7 x 25,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Stárko
(?)
Krajina
Položka č.: 259049Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:35
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign PD J. Stárko, lehce poškozen, malá dírka v plátně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
Silnice
Položka č.: 259181Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:36
pastel, papír, 49,5 x 65 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Stejskal
(1910-1983)
V podhůří
Položka č.: 259151Vyvolávací cena: 230 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:37
lavírovaná kresba tuší, 38 x 51 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 230 CZK (10 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Strach
Položka č.: 245877Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:38
barevný dřevoryt, 23 x 14 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šindelářová
Země mého srdce
Položka č.: 246294Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:39
litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 10/16, PD mimo tisk drobně zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štefka
Schůzka
Položka č.: 275813Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:40
kvaš, papír, 1989, 29,8 x 20,9 cm, sign. PDŠtefka 89, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Jindřich Štreit
Položka č.: 254197Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:41
tisk, plakát, 83 x 52 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Fotografie
Položka č.: 254193Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:42
tisk, plakát, 63 x 84 cm, při okraji mimo tisk pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Mezinárodní rok seniorů 1999
Položka č.: 254192Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:43
tisk, plakát, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Štreit
(1946)
Zabavené fotografie
Položka č.: 257382Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:44
tisk, plakát, 1999, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)
Položka č.: 282553Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:45
9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
G. Bergman
Jing jang
Položka č.: 242447Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:00
dřevoryt, 1965, 6,8 x 4,5 cm, sign. DU G. Bergman, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aigrt Bergström
Francouz
Položka č.: 242713Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:01
tisk, 1938, 16,5 x 10 cm, značeno PD , papír uprostřed přeložen jako přání: na levé straně papíru: za uměním a technikou do nového roku 1938. Adolf Stehno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Ptáček
Položka č.: 277170Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:02
dřevoryt, 1980, 8 x 7 cm, sign. PD Olga Čechová, č. 72/100, ex libris Dana, spodní růžky papíru lehce ohnuty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO