Jiří Malý
Ve skleníku
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:41
litografie, 1980, 24 x 35 cm, sign. PD Jiří Malý 80, č. 53/100
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ve skleníku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)