Tvář (Ex Libris Zd. Hradečná)
Položka č.: 269469Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:38
dřevořez, 12 x 8,1 cm, sign. DU, pravý horní roh papíru lehce pokrčený, u levého rohu menší šmouha od tiskací barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Loď (Ex Libris Zbyněk Rampouch)
Položka č.: 269461Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:22
dřevoryt, 6,8 x 5,8 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Dívka u břízy (Ex Libris Jindřich Hilčra)
Položka č.: 269457Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:14
litografie, 1976, 9,2 x 3,5 cm, sign. DU, papír nepatrně pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pohled z okna (Ex Libris Věra Ellederová)
Položka č.: 269456Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:12
dřevoryt, 8,5 x 4,5 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
V pohádkovým lese
Položka č.: 242470Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 20:32
barevný dřevoryt, 1982, 6,6 x 7,5 cm, sign. DU 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Velkopřevorský mlýn
Položka č.: 269386Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:19
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 262638Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 20:18
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Vzhlížení
Položka č.: 223926Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 18:30
lept, 12 x 7,5 cm, sign. PD, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Chlapec v čapce
Položka č.: 250387Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:37
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Žena se džbánem
Položka č.: 268345Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:35
akvarel, tužka, papír, 1945, 28,5 x 20,5 cm, monogr. PD AW 1945, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Úzkost
Položka č.: 268366Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:34
dřevoryt, 1957, 45 x 30,5 cm, sign. PD nečitelně, č. 1/10, pokrčený a při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jezero
Položka č.: 268404Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:32
olej, plátno, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Temný les
Položka č.: 268405Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:31
olej, deska, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Strukturální grafika
Položka č.: 268327Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:38
strukturální grafika, 1964, 15 x 22,3 cm, sign. DU, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Vzpomínka
Položka č.: 262091Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:02
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Pozdrav z Holandska
Položka č.: 245586Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:52
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Zátiší s citronem a okurkou
Položka č.: 267284Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 21:00
olej, plátno, 44 x 44 cm, sign. PD , rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Orange Pekoe
Položka č.: 235136Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:27
U řeky
Položka č.: 264739Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:35
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)