• Vladimír Jandejsek

    Motýl

    Položka č.: 282942

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:24

    litografie, 1976, 33,4 x 20,9 cm, sign. PD Jan, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Lilie

    Položka č.: 282941

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:25

    litografie, 1962, 34,3 x 21,6 cm, sign. PD Jan, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Motýli

    Položka č.: 282940

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:26

    litografie, 1976, 21 x 33,5 cm, sign. PD Jan, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Eva Janíčková

    Flóra

    Položka č.: 260117

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:27

    lept, 16,2 x 12,3 cm, sign. PD Janíčková, č. 35/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Václav Kabát

    Fauna a flóra

    Položka č.: 280315

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:28

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Zdenka Kabátová- Táborská

    (1933)

    Hora

    Položka č.: 282945

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:29

    lept, 1996, 34,5 x 24,2 cm, sign. PD Zdeňka Kabátová- Táborská 96, č. 32/100, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Dvě ženy

    Položka č.: 133974

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:30

    serigrafie, 1985, 19,5 x 13 cm, sign. PD Kábrt, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    U křížku

    Položka č.: 269743

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:31

    litografie, 22,3 x 36 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Lubomír Kellenberger

    (1921-1971)

    Jezdec na koni

    Položka č.: 282946

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:32

    litografie, 1964, 30 x 21 cm, sign. PD L. Kellenberger 1964, č. 76/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alena Laufrová

    Podzimní píseň

    Položka č.: 247159

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:33

    lept, suchá jehla, 17,6 x 11,4 cm, sign. PD Alena Laufrová, 1/30 II., Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Alena Laufrová

    Imaginární portrét Karla Hynka Máchy

    Položka č.: 244788

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:34

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Alena Laufrová

    Mládí

    Položka č.: 215739

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:35

    lept, suchá jehla, 1980, 25 x 16,2 cm, sign. PD A. Laufrová 1980, 33/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Alena Laufrová

    Hřebec Grošák

    Položka č.: 215737

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:36

    lept, suchá jehla, 1978, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Alena Laufrová 1978, 75/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Anna Laufrová

    Fialové slunce

    Položka č.: 211905

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:37

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Michaela Lesařová-Roubíčková

    Sweets

    Položka č.: 282947

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:38

    lept, 1981, 8,5 x 11,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová- Roubíčková, č. 43/60, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Lokvenc

    Položka č.: 268336

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:39

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Kamila Matějíčková-Myšková

    (1911-2001)

    Staré bělidlo v Ratibořích

    Položka č.: 274087

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:40

    litografie, 38 x 29,5 cm, sign. PD Kamila Matějíčková- Myšková, rám, LD popsáno autorem, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    U rybníka

    Položka č.: 269990

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:41

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Josef Meyer

    (1895-1952)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 282948

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:42

    lept, 23 x 15,2 cm, monogr. PD JM, mimo tisk díra, přehlý a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 282949

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:43

    monotyp, 36 x 19 cm, sign. PD V. Míčko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Les

    Položka č.: 282950

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:44

    lept, akvantita, mezzotinta, 35,2 x 24,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Im weg

    Položka č.: 269998

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:45

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 282951

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:46

    lept, akvatita, 34,5 x 24,8 cm, sign. PD, č. 32/100, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Rourovny NHKG

    Položka č.: 257172

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:47

    serigrafie, 1974, 27,5 x 31,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Foxteriér

    Položka č.: 280226

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:48

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Oberthor

    Maminka manželky autora, na Sázavě

    Položka č.: 268977

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:49

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Karel Oberthor

    Ukázky ilustrací ( Zapadlí vlastenci)

    Položka č.: 268928

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:50

    3x suchá jehla, 1954, 7,5 x 14,5/ 5 x 5/ 5 x 5 cm, sign. PD K. Oberthor 54, pasparta bez skla, tři suché jehly v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Selské baroko

    Položka č.: 247130

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:51

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ves/Strom/Strom

    Položka č.: 274502

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:52

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Přáda

    Automobilista

    Položka č.: 282952

    Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:53

    linoryt, 18,5 x 25 cm, sign. PD Přáda, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)