Strukturální grafika
No.: 268327Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2023 18:38
strukturální grafika, 1964, 15 x 22,3 cm, sign. DU, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Vzpomínka
No.: 262091Auction price: 170 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2022 19:02
lept, akvatinta, 1991, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD Andesová 91, č. 75/100, DU Vzpomínka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Pozdrav z Holandska
No.: 245586Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:52
dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Zátiší s citronem a okurkou
No.: 267284Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 21:00
olej, plátno, 44 x 44 cm, sign. PD , rám, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Orange Pekoe
No.: 235136Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:27
litografie, 26,6 x 54 cm, sign. PD Milan Pech(?), v pravém dolním rohumimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
U řeky
No.: 264739Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 10. 2022 18:35
lept, 1965, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids