Alois Moravec
Alois Moravec
Malíř
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 19:09
dřevoryt, 1975, 16 x 23,5 cm, sign. PD A Moravec, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Moravec
Ženský akt
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 11:19
litografie, 12 x 16 cm, sign. PD Amoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
U žebříku
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:26
suchá jehla, 1920, 9 x 7,5 cm, sign. PD A, Moravec, soupis č. 143, zažloutlý papír; u okrajů lehce ohmataný, levý dolní růžek papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Um…
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Alois Moravec
V létě
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:24
suchá jehla, 1921, 7,4 x 8,8 cm, sign. PD A. Moravec, soupis č. 161, zažloutlý papír; místy drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočes…
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Alois Moravec
Vršatec
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:22
lept, 1920, 7,5 x 10,1 cm, sign. PD A. Moravec, LH Vršatec; soupis č. 134, zažloutlý papír; levý dolní roh zašedlý a lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké bes…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Moravec
U Všech Svatých (Plzeň)
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:20
suchá jehla, akvatinta, 1926, 12,1 x 12,7 cm, sign. PD A. Moravec 1926, 3., LH u Všech Svatých Plzeň, zažloutlý papír; po okrajích pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Uměl…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Alois Moravec
Sv. Mikuláš (Plzeň)
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:18
suchá jehla, 1926, 12 x 12,9 cm, sign. PD A. Moravec 26, 3., LH Sv. Mikuláš Plzeň, zažloutlý papír; po okrajích pokrčený u horního okraje papír místy ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Plzeň
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:16
suchá jehla, 1925, 12,2 x 13 cm, sign. PD A. Moravec 1925, 1. tisk, papír zažloutlý, u okraju lehce zašlý, levý horní roh pokrčený; u levího horního rohu a spodního okraje papíru šedá šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Pr…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Plzeň
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:12
suchá jehla, 1926, 12,2 x 13 cm, sign. PD P. A. Weingovi uctivě A Moravec 1926, 1. tisk, LH Plzeň, zažloutlý papír, místy zašlý; levý horní roh papíru pokrčený a lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M.…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Ve dveřích chléva
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:06
linoryt, 1925, 18,4 x 10,4 cm, sign. PD A. Moravec, soupis č. 215, pravý horní roh a dolní okraj papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, J…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Moravec
Betlém
Položka č.: 593Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:44
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Moravec
Čápi
Položka č.: 592Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:43
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Moravec
Na loďce (PF 1971)
Položka č.: 591Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:42
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Moravec
Na kluzišti
Položka č.: 588Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:39
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Moravec
Jesličky
Položka č.: 587Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:38
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Moravec
Rybář
Položka č.: 584Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:35
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Moravec
Kapela
Položka č.: 581Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:32
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Moravec
U vody
Položka č.: 580Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:31
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Moravec
Bíčí zápas
Položka č.: 579Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:30
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Moravec
Pastýři v Betlémě
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:35
litografie, akvarel, 1977, 16,2 x 23,3 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, LD p. f. 1978, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zažloutlá, zašlá a místy odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Na statku
Položka č.: 280750Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 06. 2024 16:46
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Alois Moravec
Zima
Položka č.: 280666Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2024 15:46
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Alois Moravec
Plzeň sv. Mikuláš
Položka č.: 265879Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:28
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Moravec
Muzikant
Položka č.: 281141Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:44
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Alois Moravec
Městečko
Položka č.: 281142Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:43
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alois Moravec
S povozem
Položka č.: 280861Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:30
litografie, akvarel, 1966, 12 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Alois Moravec
Pasáček
Položka č.: 280678Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:46
kolorovaná litografie, 7 x 12 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Moravec
Exlibris Dr. Milan Princ
Položka č.: 280677Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:44
kolorovaná litografie, 8 x 5,6 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Moravec
Betlém
Položka č.: 280673Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:36
kolorovaná litografie, 1985, 9 x 18 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Alois Moravec
PF 1982
Položka č.: 280672Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 14:34
kolorovaná litografie, 1981, 10 x 13,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)