Michel Fingestern
(1884-1943)
Ex Libris Jane Wright-Coole
Položka č.: 203Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2023 10:06
litografie, 11,5 x 9,5 cm, sign. PD Fingestern, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)