Květa Fulierová
Letní noc
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 16:30
litografie, 1970, 22,5 x 45 cm, sign. PD Květa Fulierová 1970, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu