Adéla Matasová
Slunečnice
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 16:16
sítotisk, 2008, 46 x 46,5 cm, sign. PD Adéla Matasová 2008, č. 69/75, Adéla Matasová je českou sochařkou, malířkou a multimediální umělkyní, která na tuzemské výtvarné scéně působí již od 60. let minulého století. Ve své prvotní tvorbě pracovala s přírodními materiály, ale později se zaměřila na pro…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)