Robert Hliněnský
(1908-1979)
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
pastel, papír, 1978, 27 x 18 cm, sign. vzadu Rob. Hliněnský 78, významný moravský malíř, jehož dílo je charakteristické vynalézavou, intimní poezií. Ve svém výrazu je blízký Boštíkovi, s nímž paralelně dospěl k lyrice projevující se však větším vztahem ke koloristickému pojednání malby, studium na Š…
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Odhadní cena: 11 000 - 14 000 Kč CZK
Robert Hliněnský
(1908-1979)
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
akvarel, papír, 1970, 20 x 33 cm, sign. LD R. Hliněnský 1970, rám, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu