• Petr Fišárek

    V noci

    Položka č.: 268287

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:41

    olej, karton, 2006, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Fišárek 2006, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Kompozice VII.

    Položka č.: 268290

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:42

    olej, karton, 1995, 30,5 x 36 cm, sign. PD Fišárek 95, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Kompotice VIII.

    Položka č.: 268291

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:43

    olej, karton, 2007, 38,5 x 30,5 cm, sign. PD Fišárek 07, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Petr Fišárek

    Útes

    Položka č.: 272531

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:44

    akryl, lepenka, 2002, 35,8 x 30,5 cm, sign. LD Fišárek 2002, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Petr Fišárek

    Svítání

    Položka č.: 272532

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:45

    olej, lepenka, 1996, 30,5 x 38 cm, sign. LD Fišárek 96, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Radka Amorta v Opavském divadle

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)