• Josef Šolc

    (1905-1994)

    Zátiší s kyticí a Pražským hradem

    No.: 275251

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:28

    akryl, sololit, 1983, 50 x 70 cm, sign. LD J. Šolc 83, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Ovocná mísa

    No.: 276810

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:29

    olej, překližka, 70 x 50 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Gočár at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Juraj Čorňák

    Zátiší s kyticí

    No.: 282842

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:30

    olej, plátno, 1978, 74 x 74 cm, sign. LD Čo 78, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Juraj Čorňák

    Zátiší s kyticí II.

    No.: 282843

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:31

    olej, plátno, 1977, 72,5 x 72,5 cm, sign. LD Čor - 77, lištový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Juraj Čorňák

    No.: 282844

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:32

    olej, sololit, 87 x 87 cm, sign. PD Čo, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Juraj Čorňák

    Kůň v mlze

    No.: 282845

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:33

    tempera, papír, 40,5 x 43 cm, monogr. LD J.Č., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Juraj Čorňák

    Organická struktura

    No.: 282846

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:34

    tempera, sololit, 49 x 69 cm, monogr. PD J.Č., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Jiří František Dvořák

    Čtyřúhelník

    No.: 282847

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:35

    olej, plátno, 2019, 66 x 69 cm, sign. PD J. F. Dvořák, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Rudolf Němeček

    (1921)

    Artisté

    No.: 282848

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:36

    olej, sololit, 2005, 42 x 32 cm, sign. PD R. Němeček 05, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Bauch at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Portrét Heleny Sukové

    No.: 282849

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:37

    pastel, uhel, papír, 2003, 36,5 x 32 cm, sign. LD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Drahoslav Šolta

    Zátiší s antickou vázou

    No.: 282850

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:38

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Leoš Vysocký

    Červené pole

    No.: 282851

    Planned termination: 07. 11. 2024 18:39

    olej, sololit, 2008, 37 x 43 cm, monogr. PD LV, rám, na zadní straně autorský štítek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok daleký

    No.: 282974

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:00

    linoryt, 1960, 28,2 x 47 cm, sign. PD Salajka J. 60, rám, č. 1/20, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec na kajaku

    No.: 282975

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:02

    linoryt, 35,2 x 50,3 cm, sign. PD Salajka J., rám, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Sprint

    No.: 282976

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:04

    linoryt, 1965, 35,5 x 45,5 cm, sign. PD Salajka J. 65, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok vysoký

    No.: 282977

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:06

    linoryt, 33,5 x 45,5 cm, sign. PD Salajka J., při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok vysoký

    No.: 282978

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:08

    barevný linoryt, 1965, 33,5 x 45,5 cm, sign. PD Salajka J. 65, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžci

    No.: 282979

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:10

    linoryt, 31,5 x 45,2 cm, sign. PD Salajka J., při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Volejbal

    No.: 282980

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:12

    linoryt, 30,3 x 32,9 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Šerm

    No.: 282981

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:14

    linoryt, 33,8 x 25,3 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok o tyči

    No.: 282982

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:16

    linoryt, 1961, 50,3 x 34 cm, sign. PD Salajka, č. 2/20, utržený roh, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelec

    No.: 282983

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:18

    linoryt, 1961, 46,2 x 36,1 cm, sign. PD Salajka J., č. 2/10, utržený roh, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžec

    No.: 282984

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:20

    linoryt, 40,7 x 27 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžci

    No.: 282985

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:22

    linoryt, 39,4 x 30,1 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hod kladivem

    No.: 282986

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:24

    linoryt, 46,8 x 34 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hod kladivem

    No.: 282987

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:26

    linoryt, 50,3 x 35,2 cm, sign. PD Salajka J., při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hod oštěpem

    No.: 282988

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:28

    linoryt, 46,3 x 36,1 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Skok vysoký

    No.: 282989

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:30

    linoryt, 50,2 x 35 cm, sign. PD Salajka J., Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Ragby

    No.: 282990

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:32

    linoryt, 1962, 38 x 27,5 cm, sign. PD Salajka 62, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Finiš

    No.: 282991

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 18. 11. 2024 14:34

    vyškrabávaná tuš, 1980, 36,5 x 23,5 cm, sign. DU Salajka 80, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 650 CZK (28 €)